המנדט של בעלי החיים בכנסת

פברואר 2020

אנחנו גאים להכריז שהגענו ל2,500 מתפקדים! מדובר במספר מדהים! במיוחד לאור העובדה שהתחלנו בבניית מערך המתפקדים לפני פחות משנה. אנחנו שמחים לגלות בכל יום מחדש, כשמצטרפים עוד ועוד מתפקדים לפרויקט, שהנושא של זכויות חשוב ללא מעט אזרחים. המשימה שלנו היא להמשיך ולגדול, אם כל אחד ואחת מהמתפקדים יצטרף עוד מתפקד/ת אחד/ת נוכל להכפיל את המערך בקלות!

 

אנימלס: ערכנו פגישה עם עמותת אנימלס על מנת לבחון שיתופי פעולה עתידיים. נפגשנו עם מנכ"לית העמותה ועם מנהלת מדיניות ציבורית על מנת לבחון נקודות השקה בין הפעילויות. העמותות מקדמות נושאים דומים והמטרה של קידום זכויות בעלי חיים משותפת.

 

פועלים להגדלת מערך המתנדבים: למתנדבים חשיבות גדולה בפרויקט ולכן, אנחנו פועלים במרץ על מנת להגדיל את מערך המתנדבים שלנו. על מנת שנוכל לפנות לכמה שיותר מתעניינים בפרויקט ולגייס עוד מתפקדים, אנחנו צריכים מתנדבים איכותיים שיסייעו לנו. רוצים להתנדב? דברו אתנו (קישור)

 

עיקור וסירוס כלבים משוטטים: ערכנו מחקר בנושא עיקור וסירוס כלבים משוטטים על מנת ליצור תכנית מובנית שתוגש למשרד החקלאות שרק יצטרך להוציא אותה לפועל. בימים אלו, אנו מנתחים את ממצאי המחקר על מנת שהתכנית תהיה מדויקת, ברורה ותציג את התועלת הרבה שבשינוי שיטת הטיפול מהמתות לעיקורים וסירוסים.